קורס מסחר בשוק ההון
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
אייל ומוטי מסכמים את הקורס >>
מה כולל הקורס?
13 שיעורי וידאו
סרטוני הדגמה מדויקים
סיכומי שיעור מפורטים
עשרות תרגילים ומבדקים
3 שעות לימוד מלאות

ברוכים הבאים לקורס המסחר המקוון של הבנק הבינלאומי, חבר הבורסה הגדול ביותר במחזורי מסחר בני"ע בישראל.

בסדרת השיעורים הבאה נלמד על שוק ההון ועל יסודות המסחר העצמאי, נתחיל עם מושגי יסוד ונגיע גם לנושאים מתקדמים. נלמד על הסביבה הפסיכולוגית, "מי נגד מי" בשוק ההון, נמשיך לתפקיד המניות בתיק ונכיר מקרוב סקטורים, חשיפה גיאוגרפית ותמהיל השקעות נכון.

הבנק הבינלאומי הוא הבנק המוביל בתחום שוק ההון ומספק ללקוחותיו כלי מסחר מתקדמים. זו הסיבה שהחלטנו להפיק עבורכם שיעורים הכוללים הרבה מאוד הדגמות ותרגילים. בקורס נתמקצע בממשקים הדיגיטליים, נבחין בין כלים תומכי החלטה ותומכי ביצוע וניחשף ליכולות של הסמארטרייד – הכלי המוביל שלנו לתכנון אסטרטגיות מסחר.

בואו נצא לדרך!

סגור >>

תודה שצפיתם ולמדתם איתנו בקורס למסחר בשוק ההון של הבנק הבינלאומי.

נשמח לעמוד לשירותיכם בהשקעות ובמסחר בבורסה ובשווקי ההון.

בהצלחה למשקיעים ולמשקיעות!

אין לראות בחומרים שבאתר הקורס משום הסכמה או התחייבות או המלצה למתן שירותי ייעוץ השקעות. השירותים כפופים לחתימה על ההסכמים המקובלים בבנק. המידע המוצג באתר אינו מהווה המלצה, ייעוץ או חוות דעת בנוגע לכדאיות השקעה ואינו יכול לבוא במקום ייעוץ המותאם לנתוניו, צרכיו ומטרותיו של כל אדם. הדוגמאות המופיעות בקורס הינן תיאורטיות בלבד, ניתנות לצרכי הסבר והמחשה, ואין להסתמך על הנתונים המופיעים בהן.

הקורס הופק ע"י חברת קו מנחה בורסה גרף והבנק הבינלאומי | צילום ועריכת וידאו: גיל לופו | עיצוב גרפי: מריאנה צ'צ'יק | דצמבר 2021